Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 14:37
Horizon Zero Dawn PS5
3084V

Nowy Horizon Zero Dawn na okładce OPM [Aktualizacja #1]

Sony może już wkrótce pokazać nową przygodę Aloy. Na okładce nowego numeru Official PlayStation Magazine pojawiła się wzmianka o nowej części Horizon Zero Dawn. Producent może wykorzystać OPM do przedstawienia dodatkowych szczegółów gry.

Już wczoraj pojawił się przeciek dotyczący prezentacji gier w czerwcowym Official PlayStation Magazine, a następnie w Sieci pojawiła się okładka nowego numeru. Dziennikarze skupiają się oczywiście na PlayStation 5 oraz kontrolerze DualSense.

Gracze jednak szybko wyłapali dodatkowy szczegół. W dolnym rogu okładki znajduje się informacja o kontynuacji Horizon Zero Dawn. Redakcja raczej nie prezentuje informacji z przecieków, o których wspominaliśmy wcześniej, więc możemy podejrzewać, że dziennikarze otrzymali już szczegóły nowej gry Guerrilla Games.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale łatwo potrafię wyobrazić sobie scenariusz, w którym Sony pokazuje PS5 i wstępnie przedstawia 2-3 gry, o których następnie szerzej pisze właśnie OPM.

Ujawnienie Horizon Zero Dawn 2 to pewniak, ale tak naprawdę nie wiemy, jak aktualnie prezentuje się stan projektu i kiedy możemy liczyć na faktyczną premierę. Jeśli prace rozpoczęły się w 2017 roku (premiera pierwszej części), to debiut tytułu w 2021 roku wydaje się, jak najbardziej możliwy.

Horizon Zero Dawn 2 PS5 OPM

[Aktualizacja #1]

Redakcja zareagowała. OPM zdradzi szczegóły nowej historii z komiksu Horizon Zero Dawn, który przedstawi wydarzenia po zakończeniu pierwszej gry. Dziennikarze piszą o nim jako "sequelu Horizona". 

Źródło: https://www.eurogamer.it/articles/2020-04-28-news-videogiochi-ps5-dominio-assoluto-horizon-zero-dawn-2-official-playstation-magazine-reveal-rumor

Tagi: Horizon Zero Dawn horizon zero dawn 2 OPM ps5