Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 21:33
PS5 logo
3850V

Gry z PS5 zostaną zaprezentowane przez OPM. Pokaz produkcji nadciąga

W maju powinniśmy zobaczyć PS5, ale Sony prawdopodobnie nie przedstawi wszystkich szczegółów dotyczących konsoli w jednym momencie. Firma będzie kontynuować „Drogę do PlayStation 5”, więc w następnym etapie poznamy nowe gry zmierzające na next-gena. Do tego wydarzenia może zostać zaangażowane OPM.

W aktualnym numerze Official PlayStation Magazine pojawił się artykuł o Godfall, który pozwolił nam poznać nowe informacje dotyczące gry zmierzającej na PS5. Dziennikarze przedstawili kilka tytułów przygotowywanych z myślą o PlayStation 5 – wśród szczegółów pojawiła się nawet wzmianka o nowym God of War.

Mimo to najwidoczniej najlepsze dopiero przed nami. Tidux pochwalił się na Twitterze zapowiedzią nowego numeru OPM, który skupia się wyłącznie na PlayStation 5. Duży napis „nadchodzi” jest w zasadzie jednoznaczny, a dodatkowo dziennikarze potwierdzają zapowiedź nowych tytułów zmierzających na PS5.

Na szczegóły musimy zaczekać, jednak najwidoczniej nawet OPM zostało zaangażowane w „Drogę do PlayStation 5” i redakcja otrzyma szansę zaprezentowania kilku tytułów przygotowywanych z myślą o nowej generacji PlayStation.

Źródło: Twitter: Tidux

Tagi: playstation 5 pokaz gier ps5 PS5 ps5 gry sony