Iza Łęcka Iza Łęcka 27.04.2020 07:30
Obcy Izolacja grafika z okładki
1896V

Obcy: Izolacja za 7,15 zł. Wielka promocja z okazji Alien Day

Z okazji tegorocznego Alien Day na Steam pojawiła się promocja na gry z Obcym w roli głównej. Gracze mogą sięgnąć między innymi po „Izolację” za 7,15 zł. W ofercie zamieszczonych zostało również kilka interesujących produkcji w korzystnych cenach.

Obcy: Izolacja zadebiutował w 2014 roku, będąc ciepło przyjęty i szczególnie doceniony przez fanów uniwersum. Tytuł pozwala unikać przerażającej bestii, a główny wątek trwający niemal 20 godzin trafił w gust graczy, którzy lubują się w długich i klimatycznych historiach. Od lat oczekujemy na powstanie kontynuacji, choć Creative Assembly i SEGA ciągle milczą w temacie oficjalnego zaproszenia graczy do udziału w kolejnym koszmarze.

Z okazji Alien Day (26 kwietnia) produkcja wylądowała w sporej promocji będąc wycenioną na zaledwie 7,15 zł. Oferta jest jak najbardziej zachęcająca, choć poniższą promocją mogą się również zainteresować gracze, którzy już poznali Izolację. Przeceniono także serię dodatków oraz kolejne pozycje, w których staniemy do wymagającej i nierównej walki z Obcym.

Promocja z okazji Alien Day na Steam - sprawdź ofertę

  • Alien: Isolation - 7,15 zł
  • Alien Bundle - 79,35 zł
  • Alien: Isolation Collection - 44,99 zł
  • Aliens: Colonial Marines Collection - 21,59 zł 
  • Aliens VS Predator Collection - 21,59 zł

Sympatycy cyfrowej dystrybucji nadal mogą pobrać za darmo grę Bandai Namco oraz produkcje przygotowane przez Sony.

Źródło: https://store.steampowered.com/curator/36333614/sale/AlienDay2020

Tagi: alien alien: isolation Creative Assembly Obcy Obcy: Izolacja Sega