Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 16:27
Total War: Shogun 2 za darmo! Pobierajcie grę
920V

Total War: Shogun 2 będzie dostępny za darmo! Twórcy zapowiadają promocję

Creative Assembly potwierdziło właśnie ostatni przeciek i deweloperzy zapowiadają wrzucenie do promocji Total War: Shogun 2. Świetna gra ma zachęcić graczy do pozostania w domach – poznajcie wszystkie szczegóły oferty.

Piątek to naprawdę dobry dzień dla darmowego grania. Z samego rana informowaliśmy o promocji Bandai Namco, a teraz szczegóły oferty zapowiedziało Creative Assembly. Promocja w tym wypadku została zapowiedziana przez bazę danych Steam, ale nie możemy raczej narzekać na ofertę.

Total War: Shogun 2 będzie dostępne od 27 kwietnia do 1 maja. Autorzy potwierdzają również, że od poniedziałku (27 kwietnia) rozpocznie się promocja na gry z uniwersum Total War.

Total War: Shogun 2 trafiło na rynek w 2011 roku i tytuł został doceniony przez dziennikarzy (średnia ocen na poziomie 90%) oraz graczy („bardzo pozytywne” opinie na Steam). Wielu fanów serii Total War uważa właśnie tę część za jedną z najlepszych, więc sympatycy gatunku mogą zacierać rączki.

Creative Assembly nie ukrywa, że oferta została przygotowana z powodu trudnych czasów. Deweloperzy zachęcają wszystkich do pozostania w domach i właśnie Total War: Shogun 2 ma umilić nam te chwile.

Źródło: https://www.totalwar.com/blog/total-war-shogun-2-giveaway-and-total-war-sale-faq/

Tagi: creative assembly SEGA/Feral Interactive Total War: SHOGUN 2