Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 16:20
Total War: SHOGUN 2 promocja na Steam
2102V

Total War: Shogun 2 kolejną grą za darmo. Mocna strategia wkrótce trafi do promocji

Total War: Shogun 2 będzie kolejną produkcją dostępną za darmo. Jeszcze w kwietniu gracze na PC zgarną tytuł Creative Assembly, więc jeśli zamierzacie sięgnąć po produkcję – zaczekajcie. Informacje o promocji wylądowały na Steam.

Total War: SHOGUN 2 zadebiutowało wyłącznie na PC w 2011 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 90%. Dla wielu fanów serii Total War to właśnie drugi Shogun jest najlepszą odsłoną – gra może pochwalić się także „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam (89% na 18008 recenzji).

Pewnie właśnie ze względu na świetne opinie Total War: Shogun 2 jest nadal wyceniony na 127,99 zł, ale jeśli chcecie zagrać w tytuł – wstrzymajcie się do 18 kwietnia. Według SteamDB właśnie w tym dniu rozpocznie się promocja, która będzie trwać dwa dni. W tym czasie otrzymacie szansę dodania gry do swojej biblioteki.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak ciekawych promocji, ale pewnie wielu graczy zdecyduje się sięgnąć po Total War: Shogun 2, które wciąż cieszy się dużą popularnością. Na Steam można znaleźć serię różnorodnych dodatków, które rozbudowują grę i zapewniają między innymi nowe jednostki.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://gg.deals/freebie/total-war-shogun-2-will-be-free-on-steam-on-18-20-of-april/

Tagi: creative assembly SEGA/Feral Interactive Total War: SHOGUN 2