Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.04.2020 10:43
FFXII Zodiac Age
793V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z nowościami na PS4 i PC. Usunięto system Denuvo

Z Final Fantasy XII: The Zodiac Age występowała dosyć osobliwa sytuacja. Gra w wersji XOne i Switch przez dłuższy czas posiadała funkcje, które nie były dostępne na PS4 i PC. To się na szczęście właśnie zmieniło.

Square Enix wreszcie wydał aktualizację Final Fantasy XII: The Zodiac Age, która dodaje funkcje, które występowały w edycji gry na XOne i Switch.

Posiadacze gry na PS4 i PC mogą się w końcu cieszyć z opcji resetowania Jobów bohaterów oraz z rozbudowanych zestawów Gambitów. System rozbudowano o maksymalnie 3 zestawy, które możemy ustawić w Final Fantasy XII: The Zodiac Age.

Dodatkowo w przypadku wersji na PS4 dodano zakładkę "OST" w menu konfiguracyjnym muzyki. Z kolei na PC gracze nie będą się już musieli obawiać obniżania wydajności sprzętowej, powodowanej przez działanie systemu zabezpieczeń DRM Denuvo. Square Enix podjęło decyzję o usunięciu tego systemu DRM z gry.

W wielu testach wykazywano już, że Denuvo ma negatywny wpływ na wydajność PC w trakcie grania. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age Square Enix Virtuous Games