Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 16:24
Xbox One S All-Digital
1876V

Xbox One S All-Digital w świetnej cenie. Promocja na konsolę Microsoftu

Xbox One S All-Digital trafił do nowej promocji i konsolę możecie już zgarnąć za odrobinę ponad 550 zł. Jeśli wciąż szukaliście oferty na ten sprzęt, to obok tej propozycji nie powinniście przejść obojętnie.

Xbox One S All-Digital trafił do nowej promocji sieci sklepów Auchan i sprzęt jest dostępny za 559 zł. Niestety, oznacza to, że musicie udać się do punktu osobiście, ponieważ firma nie proponuje całej swojej oferty w ramach e-sklepu. Konsola trafiła do ogólnopolskiej gazetki, więc oferta powinna obowiązywać w całym kraju.

Możemy podejrzewać, że urządzenie będzie dostępne w limitowanej liczbie sztuk, ale nawet w tej sytuacji warto się rozejrzeć, bo za 550 zł możecie zgarnąć bardzo dobry sprzęt. Dorzucając do konsoli abonament Xbox Game Pass możecie już wkrótce zagrać w przykładowo Red Dead Redemption 2.

Xbox One S All-Digital jest oczywiście bardzo specyficzną propozycją, ponieważ konsola nie posiada napędu. Gracze muszą w tej sytuacji korzystać z cyfrowej dystrybucji, ale jeśli macie dobre łącze i zamierzacie skupić się na przykładowo wspomnianym Xbox Game Pass, to raczej nie będziecie narzekać.

Microsoft w dodatku systematycznie zaprasza na promocję Free Play Days i aktualnie możecie sprawdzić za darmo 3 gry.

Xbox One S All-Digital promocja gazetka

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-all-digital-w-sieci-sklepow-auchan-za-559-zl/

Tagi: xbox one xbox one s Xbox One S All-Digital