Iza Łęcka Iza Łęcka 23.04.2020 10:20
Bleeding Edge bohaterowie
1049V

Microsoft zaprasza do sprawdzenia 3 gier. Bleeding Edge już dostępny za darmo na weekend

Free Play Days powraca! Tym razem Microsoft zapewni aż trzy produkcje przygotowane dla subskrybentów Xbox Live Gold. Gracze otrzymają dostęp między innymi do pełnej wersji Bleeding Edge, będącej najnowszą produkcją giganta z Redmond.

Microsoft ponownie zaprasza graczy na Free Play Days, dzięki któremu możemy sprawdzić kilka produkcji dostępnych na Xboksie One. Całkiem szybko w ofercie wylądował Bleeding Edge (zapraszamy do naszej recenzji), który swój debiut zaliczył pod koniec marca, a już teraz z produkcją można zapoznać się za darmo. Tytuł jest dostępny w Xbox Game Pass, jednak wydawca najpewniej planuje zachęcić do zagoszczenia na serwerach kolejnych graczy.

W ofercie znajdziemy także Madden NFL 20, co może stanowić dobrą okazję do sprawdzenia, czym tak naprawdę ekscytuje się Ameryka. Gra EA Tiburon wciąż zbiera pochwały, będąc przynajmniej aktualnie jedyną grą traktującą o futbolu amerykańskim. 2K już pracuje nad podobną produkcją, ale zapewni bardziej zręcznościową rozgrywkę.

Trzecim tytułem jest Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 – gra z 2016 roku zgromadziła oceny na poziomie 80%. Bijatyka na podstawie znanej mangi będzie zapewne łakomym kąskiem dla fanów tego IP, choć i reszta śmiałków może przekonać się do klimatycznych pojedynków.

Free Play Days – 3 gry za darmo przez weekend

Wszystkie 3 tytuły są dostępne w promocji, więc jeśli zdecydujecie się na zakupy, skorzystacie z dodatkowej oferty. Free Play Days jest już dostępne i będzie trwać do poniedziałku.

Xbox Free Play Days

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/04/23/free-play-days-bleeding-edge-madden-nfl-20-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4/

Tagi: free play days gry za darmo gry za darmo na weekend Xbox One