Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2020 23:57
Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass
8278V

Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass! Microsoft miażdży system

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier tej generacji i Microsoft właśnie zapowiedział zaoferowanie produkcji w Xbox Game Pass. Subskrybenci zapoznają się z tytułem w ramach abonamentu.

Red Dead Redemption 2 trafiło na rynek w październiku 2018 roku. Gra w wersji na Xboksa One zebrała noty na poziomie 97% i według portalu Metacritic znajduje się na pierwszym miejscu wśród najlepszych produkcji wydanych na amerykańską platformę. To zdecydowanie jeden z największych hitów tej generacji.

Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass!

I właśnie ten hit od 7 maja będzie dostępny w Xbox Game Pass. Microsoft właśnie ujawnił, że Red Dead Redemption 2 zmierza do usługi, więc gracze mogą szykować się na przemierzanie Dzikiego Zachodu i poznawanie tej wybitnej historii. W międzyczasie – zapraszam na moją recenzję RDR 2. Firma jednocześnie potwierdza, że 7 maja z Xbox Game Pass zniknie GTA 5.

Jak widać Microsoft systematycznie zaskakuje i potrafi wrzucić do Xbox Game Pass nie tylko wszystkie gry first-party, dorzucać ciekawe pozycje third-party (wczoraj otrzymaliśmy niespodziankę), ale klienci mogą nawet liczyć na zdecydowanie najmocniejsze pozycje. Korporacja dba nawet o nasz czas, więc dzisiaj ma ruszyć pre-download.

Trzeba to napisać jeszcze raz: Xbox Game Pass to zdecydowanie najlepsza usługa tej generacji. 

Źródło: Informacja prasowa: Microsoft

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two