Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.04.2020 13:47
Crash Bandicoot Mobile
3901V

Crash Bandicoot Mobile wyciekł przed prezentacją! Gameplay z nowej odsłony podzieli graczy

Pierwsi gracze dorwali się do Crash Bandicoot Mobile i możemy spojrzeć na rozgrywkę z zupełnie nowej odsłony cenionego IP. Zamiast pełnoprawnej historii, otrzymamy typowy mobilny runner, który nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Od dawna pojawiają się plotki dotyczące nowej odsłony serii Crash Bandicoot. Nawet kilka godzin wcześniej pisaliśmy o produkcji zmierzającej na PS5 i możemy mieć nadzieję, że gra faktycznie powstaje, a właśnie ujawniona pozycja jest wyłącznie dodatkiem.

Crash Bandicoot Mobile jak sama nazwa wskazuje zmierza na urządzenia mobilne i tytuł właśnie zaliczyła „soft launch”, więc prawdopodobnie jeszcze dzisiaj projekt zostanie ogłoszony i otrzymamy pełną prezentację.

Pod względem rozgrywki nie możemy liczyć na cud. Crash biegnie, my możemy wybierać jedną z dróg i staramy się unikać licznych przeszkód. Wszystko jest ubrane w odpowiednie barwy, nie brakuje znanych elementów związanych z IP, ale nie jestem przekonany, czy na takie atrakcje liczą sympatycy uniwersum, którzy wciąż wierzą w rozwój marki i zaprezentowanie pełnoprawnej kontynuacji.

Warto przypomnieć, że już w lutym informowaliśmy o pierwszym przecieku zapowiadającym mobilnego Crasha. Jak widać projekt został sfinalizowany i wkrótce będziemy biegać charyzmatycznym bohaterem.

Źródło: OGL Gameplays

Tagi: Activision crash bandicoot Crash Bandicoot Mobile king