Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 16:50
Crash Bandicoot
857V

Crash przybiegnie na smartfony. Activision pracuje nad nową grą

Activision nadal nie potwierdziło ubiegłorocznych plotek dotyczących przygotowania nowej przygody Crasha Bandicoota. Zamiast tego firma najwidoczniej pracuje nad zręcznościową produkcją, która wkrótce trafi na urządzenia mobilne.

Activision długo czekało z powrotem serii Crash Bandicoot, ale przygotowane produkcje zebrały bardzo pozytywne opinie wśród graczy oraz dziennikarzy. Wydawca aktualnie odświeżył znane historie, ale w ubiegłym roku pojawiły się plotki, według których – trwają już prace nad zupełnie nową przygodą.

Gra wciąż nie została potwierdzona, ale najwidoczniej obok dużego tytułu, powstaje także mobilny Crash. Dwóch graczy natrafiło na reklamy prezentujące nową pozycję – autorzy stawiają na gatunek endless runner. Crash może w ten sposób trafić na urządzenia mobilne, a podczas rozgrywki zainteresowani otrzymają szansę omijania przeszkód i zdobywania owoców.

Nadal czekamy na zapowiedź gry, ale najwidoczniej Activision chce wycisnąć z tej marki wszystkie soki, a patrząc na popularność Crasha – pewnie znajdą się chętni, którzy przynajmniej sprawdzą taką propozycję.

Warto dodać, że dzisiaj Activision zapowiedziało, że chce zająć się kolejnymi remasterami – jeszcze w tym roku mają zadebiutować nowe gry. 

Crash Mobile

Poznajcie dodatkowe informacje o grach Activision:

Źródło: https://segmentnext.com/2020/02/07/crash-bandicoot-mobile/

Tagi: Activision Crash crash bandicoot