Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.04.2020 16:25
Spider-Man ps4 promocja
2210V

Gry na PS4 w świetnych cenach. Ekskluzywne produkcje w pudełkach od 59 zł

Na PS4 wciąż zmierzają kapitalne gry, więc sklepy muszą przygotowywać odpowiednie oferty na wcześniej wydane produkcje. Najnowsza promocja pozwala sięgnąć po szereg tytułów stworzonych z myślą o PlayStation 4. Na liście nie brakuje takich tytułów jak Days Gone i Spider-Man.

Najnowsze zestawienie przygotowane przez Electro to kolejna oferta dla graczy, którzy w ostatnich miesiącach nabyli PlayStation 4 i wciąż nie mieli okazji zapoznać się z najważniejszymi tytułami stworzonymi na zlecenie Sony. Zestawienie nie jest specjalnie rozbudowane, ale w tym wypadku trudno narzekać, ponieważ promocja zawiera serię kapitalnych gier.

Nie brakuje tutaj „pełnych” propozycji na wyłączność zaproponowanych przez SIE Worldwide Studios, ale znajdziecie także kilka pozycji stworzonych dla Sony, które w późniejszym terminie wylądowały na PC. Z tego zestawienia na pewno mogę polecić God of War (tutaj nasza recenzja) czy też fantastycznego Spider-Mana (to dla mnie nadal najlepsza przygoda tej generacji).

Sympatycy pudełek nie mogą ostatnio narzekać, ale nadal czekamy na większe obniżki Death Stranding oraz Days Gone – ubiegłoroczne premiery Sony nadal trzymają ceny. Choć obie pozycje oferują rozrywkę na wiele godzin, więc 159 zł może okazać się dobrą opcją.

Gry na PS4 w promocji na Electro

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/gry-pudelkowe-na-playstation-4-przecenione-w-electro-21-04-god-of-war-days-gone-i-uncharted-zaginione-dziedzictwo/

Tagi: gry w promocji playstation 4 promocja ps4