Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.04.2020 11:34
Unity
301V

Unity wycofuje się z tradycyjnych imprez w 2020 roku

Coraz mniejsze szanse są na to, by w tym roku odbyły się większe branżowe imprezy. Wszystko w związku z pandemią koronawirusa COVID-19.

Unity już teraz ogłasza, że nie weźmie udziału w żadnych branżowych imprezach w tym roku - dotyczy to wystąpień na konferencjach, wystawiania swoich produktów na halach targowych itd. Firma będzie promować swoją działalnośc jedynie w cyfrowej formie.

Unity podkreśla w komunikacie, że o ile jest otwarte na sponsorowanie pewnych wydarzeń, to na pewno nie będzie wysyłać swoich pracowników na branżowe imprezy w 2020 roku.

"Wierzymy, że przez skupienie się na cyfrowych połączeniach i widekonferncjach możemy wspierać dalej naszą społeczność, klientów i budować dobre więzi z branżą" - czytamy w komunikacie Unity.

Wiadomo już, że Unite 2020 będzie wyłącznie cyfrowym wydarzeniem, które odbędzie się na przełomie września i października.

Microsoft też zapowiedział już, że nie przeprowadzi w tym roku fizycznych spotkań z klientami, dziennikarzami i graczami w 2020 roku. Wiemy już, że gamescom 2020 odbędzie się wyłącznie w cyfrowej formie.

Źródło: Unity blog

Tagi: Gamescom koronawirus pandemia unity