Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2020 16:05
Cyberpunk 2077 x SteelSeries
1372V

Cyberpunk 2077 x SteelSeries. Zaprezentowano 5 odpicowanych headsetów

SteelSeries również współpracuje z CD Projektem RED, by zapewnić graczom ciekawy sprzęt. Duńczycy ujawnili właśnie pięć odświeżonych headsetów, które otrzymają specjalne malowania. Gracze mogą liczyć na różnorodne zestawy.

 

Z samego rana pojawił się przeciek z Amazonu, a teraz możemy potwierdzić aż pięć zestawów. Gracze sięgną po specjalne wydanie SteelSeries Arctis 1 Wireless lub SteelSeries Arctis Pro – w obu wariantach odświeżono muszle i pałąki.

Jak widać Duńczycy bardzo poważnie podchodzą do tematu Cyberpunka 2077 i zdecydowali się zapewnić słuchawki ze zróżnicowanymi motywami. Nie możemy oczywiście liczyć na nową jakość dźwięku, ponieważ podzespoły są „znane”, ale akurat w tym wypadku nikt nie będzie narzekał.

Jeśli jesteście zainteresowani zestawami – na naszej stronie znajdziecie recenzje SteelSeries Arctis Pro Wireless i SteelSeries Arctis 1 Wireless. Dobrą opcją dla graczy, którzy nie chcą wydawać tysięcy na sprzęt będzie „Jedynka”, ponieważ przygotowany headset oferuje naprawdę dobry dźwięk, a jednocześnie trudno nie docenić jego wszechstronności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077