Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2020 10:37
SteelSeries Arctis 1 Wireless Cyberpunk Limited Edition
1029V

Cyberpunk 2077 otrzyma własne słuchawki. Amazon zdradził limitowane wydanie SteelSeries Arctis 1

Microsoft zaprezentuje dzisiaj odświeżone wydanie Xboksa One X i kontrolera, ale SteelSeries również może szykować się do pokazu, który zachęci sympatyków wyczekujących na nową grę CD Projekt RED. Amazon ujawnił kolejny sprzęt sygnowany motywem z Cyberpunka 2077.

Dzisiaj odbędzie się oficjalny pokaz sprzętu Microsoftu, który został przygotowany we współpracy z CD Projekt RED, choć zanosi się na to, że fani klimatu Cyberpunka będą mogli zaopatrzyć się w jeszcze jedno urządzenie. Amazon przedwcześnie zaprezentował SteelSeries Arctis 1 Wireless Cyberpunk Limited Edition.

Jest to specjalne wydanie znanych słuchawek, które otrzymały kilka charakterystycznych akcentów powiązanych z tytułem Polaków. Na obu muszlach widzimy cybernetyczny motyw, mikrofon otrzymał nowe barwy, a na pałąku wylądował napis „Cyberpunk 2077”. Sprzęt będzie kompatybilny z PlayStation 4, Xboksem One, Nintendo Switchem, PC i urządzeniami mobilnymi.

Nie znamy jeszcze ceny oraz daty debiutu słuchawek (w aukcji widnieje 16 kwietnia), ale wiele na to wskazuje, że urządzenie zostanie pokazane w najbliższych dniach, by mogły już ruszyć zamówienia przedpremierowe. Możemy podejrzewać, że CD Projekt RED zadbał także o myszkę, klawiaturę czy też podkładkę, tak by gracze mogli cieszyć się pełnym zestawem. Podobne współprace widzieliśmy już wcześniej – Razer posiada pakiet dla fanów Gwiezdnych wojen, a Logitech stworzył sprzęt dla entuzjastów Battlefielda.

Cyberpunk 2077 SteelSeries Arctis 1 - pokaz - 1

Cyberpunk 2077 SteelSeries Arctis 1 - pokaz - 2

Cyberpunk 2077 SteelSeries Arctis 1 - pokaz - 3

Cyberpunk 2077 SteelSeries Arctis 1 - pokaz - 4

Źródło: https://www.amazon.com/dp/B086M2XKFG/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077