Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 21:00
Battlefield 5 wkrótce pokaże kampanię. Logitech przygotowuje sprzęt
1145V

Battlefield 5 wkrótce pokaże kampanię. Logitech przygotowuje sprzęt

DICE szykuje się do kolejnej prezentacji Battlefield 5. Gracze mogą liczyć na materiał prezentujący fabularną kampanię, a jednocześnie Logitech ujawnił sprzęt przygotowany z okazji premiery szwedzkiej strzelanki.

20 listopada odbędzie się premiera Battlefield 5. Gra miała zadebiutować w połowie października, jednak autorzy zmienili decyzję i zaoferują pozycje w spokojniejszym terminie. Shooter będzie jednocześnie dostępny na trzech platformach.

Battlefield 5 na premierę zaoferuje tylko 30 broni. Gra będzie biedna w zawartość

W ubiegłym tygodniu odbyła się wielka prezentacja kampanii Battlefield 5. Wybrani dziennikarze pojawili się na wydarzeniu, podczas którego mogli zapoznać się z wycinkiem fabuły. Na ostateczne wnioski przyjdzie nam zaczekać do połowy przyszłego miesiąca, jednak już wkrótce otrzymamy możliwość spojrzenia na fabułę, ponieważ już jutro zostanie opublikowany zwiastun War Stories.

Jednocześnie możecie spojrzeć na prezentację urządzeń stworzonych przez Logitech – firma projektowała już specjalne wersje sprzętu z okazji premiery Battlefield 1 i najwidoczniej wydawca oraz producent chcą kontynuować tę współpracę.

Gracze otrzymają możliwość kupienia limitowanych edycji następujących produktów: Logitech G PRO Wireless Gaming Mouse, Logitech G PRO Mechanical Gaming Keyboard, Logitech G PRO Gaming Headset, Logitech G640 Large Cloth Gaming Mouse Pad oraz Logitech G840 XL Gaming Mouse Pad. Aktualnie możemy spojrzeć na małą prezentację czterech sprzętów– ciekawie wygląda klawiatura, na której „V” zostało dobrze zaprezentowane.

W fabule Battlefield 5 usłyszymy Marka Stronga – brytyjski aktor będzie narratorem, a próbkę jego głosu usłyszycie na poniższej zajawce.

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts