Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 19.04.2020 10:58
Ghost of Tsushima
1428V

Ghost of Tsushima oceniony w Australii - nie zabraknie brutalności w grze studia Sucker Punch

Ghost of Tsushima zostało ocenione przez australijską organizację. W grze nie braknie brutalności.

Poprzedni tydzień był bardzo obfity w nowe szczegóły dotyczące jednej z najciekawszych premier tego roku. Mowa tutaj o najnowszej produkcji amerykańskiego studia Sucker Punch, Ghost of Tsushima, o której, dzięki magazynie PlayStation, wiemy m.in., że los świata będzie zależał od naszych poczynań, misje będą ograniczone czasowo przez licznik odmierzający minuty od ataku Mongołów czy także to, że pojawi się wskaźnik przyjaźni z kompanami, który, w przypadku spadnięcia do poziomu zero, zmusi nas do skrzyżowania mieczy.

Ghost of Tsushima trafił właśnie do australijskiej organizacji zajmującej się sprawdzaniem i analizowaniem zawartości. Tytuł został już oceniony i w australijskich sklepach będzie widniał jako Mature MA15+. Jest to najwyższa ocena dla gier w rzeczonym kraju, więc teraz możemy być już pewni, że nie jest to pozycja skierowana dla młodych, niedojrzałych odbiorców.

Zgodnie ze stroną classification.gov.au Ghost of Tsushima nie będzie stronić od przemocy, a nawet można śmiało powiedzieć, że będzie jej aż nadto, co pokazują materiały promocyjne udostępnione przez Sony. W grze nie znajdziemy scenek seksu, ale w niektórych momentach naszym oczom ukażą się nagie postacie. 

Ostatnie doniesienia sugerują, że świetnie zapowiadająca się produkcja o samurajach może zostać przesunięta. Nowa data premiery pojawiła się w kanadyjskim sklepie PS Store. Miejmy jednak nadzieję, że był to błąd, a po przesunięciu The Last of Us 2, Sony nie będzie chciało dobijać graczy.

Źródło: twistedvoxel.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch