Iza Łęcka Iza Łęcka 16.04.2020 08:09
Ghost of Tsushima - główny bohater w ogniu
1936V

Ghost of Tsushima ma nową datę premiery na kanadyjskim PSN. Sony może opóźnić debiut gry

Sony oficjalnie nie potwierdziło jeszcze zmiany w harmonogramie premiery Ghost of Tsushima, ale na kanadyjskim PlayStation Store zawitała już nowa data. Na szczęście gra ma zadebiutować jeszcze w 2020 roku.

Ghost of Tsushima może nie zadebiutować w terminie. Oficjalnie tytuł trafi na rynek 26 czerwca 2020 roku, jednak wydaje się niezwykle prawdopodobne, że Sony zdecyduje się na zmianę planów także w przypadku tej premiery. Na kanadyjskim PSN widnieją już nowe szczegóły - zgodnie z informacją, gra zadebiutuje 1 sierpnia 2020 roku. Może to być placeholder.

Musimy pamiętać o wczorajszym przecieku z Amazonu (który nie został zdemontowany przez Sony), według którego pod koniec czerwca zadebiutuje The Last of Us 2. Premiery dwóch ekskluzywnych gier Sony w tym samym miesiącu są nierealne, więc opóźnienie premiery Ghost of Tsushima wydaje się jak najbardziej uzasadnionym posunięciem ze strony japońskiej korporacji.

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale szczegóły mogą ujrzeć światło dzienne już wkrótce – jeśli Sony potwierdzi informacje dotyczące premiery The Last of Us 2, automatycznie musimy poznać konkrety o Ghost of Tsushima. Neil Druckmann z Naughty Dog w ubiegłym tygodniu potwierdził, że Sony szuka rozwiązania, by gracze mogli jak najszybciej zagłębić się w historii The Last of Us 2. 

Ghost of Tsushima nowa data premiery kanadyjski PSN

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ghosts-of-tsushima-release-date-changed-to-august-1st-on-ps-canada-store.185934/

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch