Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 08:41
Call of Duty Warzone dodatkowa zawartość
6598V

Call Of Duty: Warzone może wprowadzić ważne zmiany w kwestii pieniędzy. Gracze krytykują deweloperów

Twórcy Call Of Duty: Warzone idą za ciosem i zamierzają wprowadzić kolejną zmianę w produkcji Battle Royale. Studio chce zająć się dostosowaniem stawek pieniędzy, upatrując problem w podejściu graczy do otrzymywanych nagród.

Już ponad 50 mln graczy wypróbowało Call of Duty: Warzone. Posiadając tak ogromną bazę użytkowników, twórcy mogą coraz śmielej rozbudowywać tytuł i pracować nad nowościami. Część entuzjastów nie jest zadowolona z aktualnej sytuacji związanej z dropem pieniędzy, gdzie w różnych trybach zabijanie przeciwnika generuje inne kwoty.

„Problem” skomentował Amos Hodge, dyrektor kreatywny z Raven Software, który zaznaczył, że jego zespół rozważa skorygowanie zbierania gotówki – po wprowadzeniu zmian gra może oferować stałe ceny, tak by gracze nie musieli zapamiętać kilku różnych stawek.

Wiadomość nie została najlepiej odebrana przez całą społeczność – część graczy sądzi, że mamy do czynienia z wymyślonym problemem. Oberwało się także przedstawicielowi Raven Software, który został zaatakowany przez sympatyków Call of Duty: Warzone – zainteresowani zarzucają twórcy, że uważa ich za głupków.

Sprawdźcie dodatkowe informacje o Call of Duty:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/call-of-duty-warzone-might-be-changing-the-drop-am/1100-6476052/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward