Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.04.2020 11:39
Call of Duty: Warzone
5276V

Call of Duty: Warzone znów rozbudowane. Moduł ograniczający dostępną broń i weekendowe wydarzenie

Call of Duty: Warzone ma szansę prześcignąć nawet największe tuzy gatunku Battle Royale, czyli Fortnite i Apex Legends. Tytuł sprawdziło już ponad 50 mln graczy i zmierzają do niego cały czas nowe atrakcje.

Activision mocno inwestuje w Call of Duty: Warzone, które jest dostępne w formie free-to-play, tak jak np. Fortnite i Apex Legends. W grze ostatnio wystartował 3 sezon rozgrywek, a wraz z nim m.in. tryb Quads, powalający na walkę w 4-osobowych drużynach.

Wyłącznie snajperki i strzelby w Call of Duty: Warzone

Jeszcze w tym tygodniu pojawią się nowości w Call of Duty: Warzone. Activision właśnie zapowiedziało, że w trybie Trios (dla 3-osobowych zespołów) pojawi się nowy moduł: Scopes and Scatter Guns. W tej konfiguracji powalczymy mając do dyspozycji wyłącznie karabiny snajperskie i strzelby. Moduł Scoped and Scatter Guns ma zostać wprowadzony do oferty w Warzone jeszcze dzisiaj.

Wiadomo również, że w piątek rozpocznie się wydarzenie podwajające ilość przyznawanego XP wszystkim graczom - zarówno w Warzone jak i multiplayerze Modern Warfare. Wydarzenie potrwa od godz. 19:00 17 kwietnia aż do poniedziałku.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward