Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 19:23
cod warzone
11182V

Call of Duty: Warzone. Gracz z rekordem zabójstw w trybie solo

Gracz Call of Duty: Warzone, kryjący się pod pseudonimem HusKerrs, udostępnił materiał, w którym pochwalił się rekordem dotyczącym ilości zabójstw podczas jednego meczu w trybie solo.

Gracze w Call of Duty: Warzone ciągle dzielą się ze społecznością gry na temat ilości fragów podczas jednego meczu. Krwawe batalie trwają w tryie trios, gdzie jeden team zabił ponad 70 przeciwników. Zacięta rywalizacja trwa także w trybie solo.

Jeden z graczy Warzone'a zdobył podczas jednej gry w trybie jednoosobowym 37 zabójstw, co jest obecnie rekordem, jeśli chodzi o "solo". Fan CoD-a przez większość meczu korzystał z zabójczego, niezawodnego karabinu M4A1 oraz granatnika siejącego ogromne spustoszenie na terenach rzeczonej produkcji. 

Warto zaznaczyć, że HusKerrs, gracz z owym wyczynem, ustanowił rekord dzięki Gułagowi, miejscu, do którego wirtualni żołnierze trafiają, aby odzyskać życie i powrócić na mapę gry. Gdyby nie przysłowiowe więzienie, fan Warzone'a nie ustawiłby poprzeczki tak wysoko.

Obecnie wiele osób próbuje pobić wyczyn HusKerrsa - możemy spodziewać się, że w najbliższych dniach dostaniemy nowy materiał prezentujący minimum 38 zabójstw w jednym meczu podczas rozgrywek w trybie solo.

Warto zajrzeć na:

Źródło: screenrant.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward