Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.04.2020 11:19
Call of Duty: Warzone
1313V

Call of Duty: Warzone ogromnym sukcesem. Hit Activision ma już 50 mln graczy!

Call of Duty: Warzone szturmuje rynek niczym huragan i po zaledwie miesiącu obecności na rynku, może świętować gigantyczny sukces, przebijając wyniki prawie całej konkurencji!

Chyba dla nikogo zaskoczeniem nie było, że Activision zdecydowało się na przygotowanie darmowego Battle Royale opartego na tak ogromnej marce jaką jest Call of Duty. 

Po średnio udanej próbie z gatunkiem w poprzednim Black Opsie, wydawca postanowił uderzyć w rynek Free-to-Play, dzięki czemu otworzył się na wszystkich graczy konsolowych oraz pecetowych z odpowiednim sprzętem. Infinity Ward chwaliło się przebiciem bariery 30 milionów graczy już po zaledwie 10 dniach od premiery, co jest rezultatem kilkukrotnie lepszym od tego jaki zanotował w analogicznym okresie Fortnite.

Teraz zaś równo po 31 dniach, czyli od 10 marca do 10 kwietnia, w Call of Duty: Warzone zagrało aż 50 milionów osób! Daje to Activision drugie miejsce w rankingu najszybciej rosnących tytułów Battle Royale, albowiem Apex Legends również zgarnęło 50 mln grających w zaledwie miesiąc - z tą małą różnicą, że był to okres 4 lutego do 4 marca, czyli 28 dni.

Publicystyka na weekend:

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward