Iza Łęcka Iza Łęcka 14.04.2020 11:27
PS5 Koncepcja
3878V

PS5 na efektownej koncepcji. Zwiastun kolejnej propozycji wyglądu PlayStation 5

Concept Creator jako jeden z pierwszych miał okazję zaprezentować devkit PS5, tworząc z udostępnionych materiałów zwiastun. Teraz twórca z Włoch prezentuje nową koncepcję, która okazale przedstawia potencjalny wygląd PlayStation 5. Całość wygląda przyzwoicie.

Od miesięcy pojawiają się kolejne koncepcje wyglądu PS5 – jednym z grafików zajmujących się tym tematem jest Concept Creator współpracujący z redakcją Letsgodigital, która dotarła do materiałów prezentujących devkit PlayStation 5. Dzięki temu twórca mógł stworzyć interesujący projekt prezentujący wizję next-genowej konsoli Sony.

Teraz Concept Creator wykorzystał swoje umiejętności, by przedstawić projekt PlayStation 5. Bazując na przedstawionym wyglądzie kontrolera DualSense, stworzono koncept urządzenia w dwóch barwach – biało-czarna konsola otrzymała także niebieskie podświetlenie znane z najnowszego kontrolera Sony.

Projekt urządzenia jest efektowny i może spodobać się graczom wierzący w klasyczny wygląd sprzętu. W Sieci nie brakuje głosów, według których Sony musi zastosować w PS5 pionową obudowę, by chłodzenie mogło z powodzeniem odprowadzać ciepło generowane przez mocne podzespoły zaproponowane przez inżynierów.

To niestety nadal nie jest oficjalny materiał przygotowany przez Sony, gdyż Japończycy planują ujawnić wygląd konsoli w „następnych miesiącach”. PS5 będzie dostępne na rynku pod koniec 2020 roku – firma ponownie potwierdziła tegoroczną premierę.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące next-genowej konsoli Sony:

Źródło: https://nl.letsgodigital.org/spelcomputers-games/sony-playstation-5-dualsense-controller-design/

Tagi: koncepcja playstation 5 koncepcja ps5 playstation 5 ps5