Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.04.2020 08:30
PS5 DualSense mikrofon
763V

PS5 DualSense. Wbudowany mikrofon znacznie ułatwi tworzenie w Dreams

Wiele wskazuje na to, że implementacja mikrofonu w nadchodzącym padzie do PS5 może mieć znacznie większe znaczenie, niż się początkowo wydawało. 

Dreams już teraz jest projektem wyjątkowym. Niesamowita skala możliwości projektu od Media Molecule zachwyca wszystkich odbiorców. Jeśli tylko wsteczna kompatybilność uwzględni ten tytuł, a chyba można to uznać za pewnik, zyskamy jeszcze więcej ciekawych opcji. 

I oczywiście- duża w tym zasługa implementacji dysku SSD. Nie będzie to jednak jedyne duże usprawnienie. Wprowadzenie wbudowanego mikrofonu w kontrolerze pozwoli na rezygnację z urządzeń od pobocznych wydawców, co może zapewnić znacznie lepsze działanie w grze. Jeśli gracz zechce nagrać głos albo instrument, po prostu przytrzyma kontroler przy źródle dźwięku, a ten pojawi się w wykreowanym projekcie. 

Będzie to bez wątpienia świetną zachętą dla wszystkich tych, którzy z powodu braku chęci do szukania kompatybilnego mikrofonu, rezygnowali z nagrywania dźwięku do tworzonych gier w tytule od Media Molecule. Oczywiście nie będzie to jedyne zastosowanie mikrofonu, a jego wykorzystanie będzie mogło być teraz implementowane do wielu nowych pozycji. 

O tym padzie jest ostatnio niezwykle głośno:

Sprawdźcie kolejne informacje o padzie od PS5:

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2020/04/ps5s_dualsense_microphone_makes_creating_in_dreams_so_much_easier

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment