Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 20:30
gears tactics
616V

Gears Tactics - nowy zwiastun przedstawia m.in. bohaterów i zacięte batalie

Na oficjalnym kanale Xbox pojawił się nowy zwiastun nadchodzącej strategicznej produkcji od studia The Coalition - Gears Tactics.

Dwie godziny temu do sieci trafił nowy zwiastun ze strategicznej pozycji osadzonej w uniwersum Gears of War. Przedstawia on ujęcia z bohaterami gry oraz podstawowe mechaniki produkcji, takie jak progresja postaci, klasy czy także turowy system walki. 

Studio odpowiedzialne za grę, The Coalition, oznajmiło niedawno, że Gears Tactics będzie posiadało wciągającą ponad 40-godzinną kampanię fabularną, podczas której spotkamy i pokierujemy postaciami znanymi z trylogii. Deweloperzy dopowiedzieli, że w grze nie znajdziemy mikro-płatności - najnowsza gra kanadyjskich twórców jest skierowana wyłącznie dla jednego gracza.

Gears Tactics zadebiutuje 28 kwietnia na komputerach osobistych, a w późniejszym czasie na konsolach Microsoftu obecnej generacji - Xbox One. Niestety, ale produkcja nie oferuje polskich napisów. O naszych wrażeniach możecie przeczytać po kliknięciu w ten link.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Gears Tactics Microsoft The Coalition