Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 14:43
Ancestors: The Humankind Odyssey
310V

Ancestors: The Humankind Odyssey. Sequel jest już gotowy na papierze

Twórca Ancestors: The Humankind Odyssey oznajmił w wywiadzie dla Official Xbox Magazine, że ma już przygotowany na papierze sequel rzekomej produkcji.

Studio Panache Digital Games, w którym znajdują się deweloperzy pracujący w przeszłości przy serii Assassin's Creed, wydało w poprzednim roku na rynek przygodową grę akcji Ancestors: The Humankind Odyssey. Produkcja nie została zbyt ciepło przyjęta przez krytyków, którzy swoimi niskimi ocenami odstraszyli dużo graczy - w tej sprawie postanowił pewien czas temu wypowiedzieć się nawet sam dyrektor kreatywny, który uznał, że większość recenzentów nie spędziło w jego grze więcej niż parę godzin.

Twórca gry, Patrice Desilets, oznajmił w wywiadzie dla Official Xbox Magazine, że ma już przygotowaną na papierze kontynuację przygód dotyczącą rozwijania społeczności. Jedyną kwestią jest teraz, kiedy prace nad rzekomym sequelem ruszą?

Fabuła w Ancestors: The Humankind Odyssey zaczyna się dziesięć milionów lat temu, a kończy około dwóch milionów lat przed naszą erą, więc studio Panache Digital Games ma pełne pole do popisu.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: Ancestors: The Humankind Odyssey Panache Digital Games Private Division