Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.04.2020 13:44
mass effect
684V

BioWare świętuje Dzień Zwierząt i przypomina o kultowych rybkach z Mass Effect 2 i Mass Effect 3

Kanadyjczycy świętują Dzień Zwierząt i przypominają fanom trylogii o karmieniu rybek w akwarium.

Wczoraj odbył się Dzień Zwierząt w USA. Do świętowania dołączyła się znana każdemu graczowi kanadyjska ekipa BioWare, słynąca z takich serii jak Mass Effect czy też Dragon Age. Deweloperzy w przerwie od pracy udostępnili materiał, w którym poprosili odbiorców o pamięć o swoich pociechach, które zawsze potrzebują dużo miłości od właściciela.

Do wpisu dołączono filmik przedstawiający znane każdemu fanowi kosmicznej trylogii opowiadającej o przygodach komandora Sheparda rybki. Podczas przygody musieliśmy pamiętać po każdej misji głównej oraz pobocznej o karmieniu owych zwierzątek - jeżeli tego nie robiliśmy to nasze akwaria były puste. W drugiej części serii było to dość irytujące, o czym często dyskutowali gracze, więc BioWare postanowiło w trzeciej części marki umożliwić graczom zakupienie automatycznego karmnika.

Warto przypomnieć, że Casey Hudson (sugerując się jego wpisami na Twitterze), CEO kanadyjskiego studia, planuje kolejną odsłonę serii Mass Effect. Większość studia BioWare skupia się obecnie na nowym Dragon Age'u, ale możemy domyślić się, że ów deweloper wraz z małą garstką utalentowanych pracowników rozpoczął już planowanie kolejnej kosmicznej przygody.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect 3