Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.03.2020 21:08
andromeda
2408V

BioWare świętuje 3. rocznicę Mass Effect: Andromeda. Fani dziękują za przygodę i żałują braku DLC o Quarianach

BioWare świętuje 3. rocznicę najnowszej gry z serii Mass Effect. Fani dziękują za przygodę i żałują, że Kanadyjczycy nie dostarczyli im DLC z Arką Quarian.

Właśnie dzisiaj mijają trzy lata od premiery kolejnej odsłony kultowej serii kanadyjskiego zespołu - Mass Effect: Andromeda. Deweloperzy odpowiadający za ową produkcję wstawili na swoje media społecznościowe krótki materiał, przedstawiający głównych bohaterów gry wraz z trzema ciastkami, które sugerują trzecią rocznicę projektu.

Widoczne postacie to towarzysze, którzy wraz z głównym bohaterem gry, Scottem lub Sarą (w zależności od naszego wyboru) Ryder, zwiedzali galaktykę Andromedę. Mowa tutaj o przebojowym kroganinie Dracku, opiekuńczej Peebee, lekkomyślnym Liamie, fanatyczce Asari Corze, miłej turiance Vetra oraz przedstawicielu rasy angarów - Jaalu.

Większość komentarzy pod postem na Twitterze oraz Facebooka to podziękowania graczy za wciągającą historię, którą zaoferowała Andromeda. Fani serii mają jednak żal do BioWare za to, że przez hejterów Kanadyjczycy nie ukończyli i nie wypuścili pożądane rozszerzenie o Arce Quarian zmierzającej do galaktyki Andromedy.

Jak wspominacie Mass Effect: Andromeda? Zgodzicie się ze mną, że był to dobry RPG, a dosyć średni Mass Effect?

Warto zajrzeć na:

Źródło: Twitter

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda