Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.04.2020 15:30
One Punch Man: A Hero Nobody Knows DLC
282V

One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Pierwszy bohater DLC zaprezentowany na zwiastunie

Bandai Namco zaserwowało nam materiał, który prezentuje pierwszego bohatera, który pojawi się w grze, w ramach pakietów DLC.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows to gra, która zadebiutowała pod koniec lutego. Na produkcję czekało wielu fanów świetnej animacji i choć projekt nie spełnił wszystkich pokładanych nadziei, to pokazał, że ma ogromny potencjał na rozwój. 

I rzeczywiście, twórcy nie zamierzają go porzucać. Już przed kilkoma tygodniami informowaliśmy Was, że pierwszym bohaterem, który zadebiutuje w grze, w formie DLC, będzie Suiryu. Tak też się stało, albowiem postać trafiła do gry dwa dni temu. Twórcy postanowili udokumentować to wydarzenia za pomocą nowego zwiastuna.

Wideo, jak wszystkie traktujące o tym tytule, przepełniony jest akcją, ciosami, kopnięciami i wieloma spektakularnymi scenami. Bandai Namco w całej krasie zaprezentowało nam niezwykle mięsisty styl bohatera, którego głównym i najpotężniejszym orężem jest jego własne ciało oraz sztuki walki. Sprawdźcie koniecznie, jak wypada w praktyce

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

 

Źródło: YouTube

Tagi: bandai namco One Punch Man: A Hero Nobody Knows Spike Chunsoft