Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.02.2020 09:45
One Punch Man: A Hero Nobody Knows Season Pass
282V

One Punch Man: A Hero Nobody Knows dostanie więcej postaci po premierze. Poznaliśmy pierwsze DLC

Wczoraj, przy okazji debiutu gry na licencji One Punch Mana, pojawił się zwiastun premierowy, na którym zdradzono postać mającą pojawić się w najbliższym DLC.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows to gra, która bez wątpienia trafi do fanów znanej marki o potężnym Saitamie. Pierwowzór projektu w satyryczny sposób przedstawia zmagania bohaterów z największymi złoczyńcami i trzeba przyznać, że robi to niezwykle udanie. 

Gra zadebiutowała wczoraj i z tej okazji Bandai Namco zaprezentowało zwiastun premierowy. Ten całkiem dobrze zdaje się oddawać to, co będzie przewodnim motywem produkcji- walkę w świecie, gdzie problemy rozwiązuje się prawem pięści, a te nasz główny bohater ma wyjątkowo mocne. 

Najważniejszym elementem wideo jest jednak jego zakończenie. Dowiadujemy się tam, że po premierze do zestawienia dołączą kolejni wojownicy, a cała gra otrzyma Przepustkę Sezonową. Pierwszy będzie Suiryu, który zadebiutuje już w kwietniu. 

Dalej, rozwiązując cieniste zagadki, pojawią się

  • Lightning Max (wiosna 2020);
  • Watchdog Man (wiosna 2020);
  • Garou (lato 2020).

Zdecydowanie jest na co czekać i szczególnie ostatni zapowiedziany złoczyńca zapowiada się niezwykle ekscytująco. Produkcja dostępna jest od wczoraj na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-one-punch-man-game-is-getting-a-season-pass-he/1100-6474108/

Tagi: bandai namco One Punch Man: A Hero Nobody Knows Spike Chunsoft