Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 09:40
One Punch Man: A Hero Nobody Knows z nowymi bohaterami
574V

One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Nowi bohaterowie na zwiastunie

Bandai Namco zaprezentowało kolejnych wojowników z nadchodzącej gry opartej o licencję niezwykle popularnej mangi. Sprawdźcie najnowszy zwiastun!

One Punch Man: A Hero Nobody Knows to bardzo mocno wyczekiwana gra oparta na serię o popularnym Saitamie, który charakteryzuje się niezwykle potężnym uderzeniem - wystarczy jedno, aby położyć dosłownie każdego przeciwnika. 

W Internecie pojawił się właśnie zupełnie nowy materiał, który prezentuje kolejnych wojowników, jakich dane nam będzie zobaczyć w grze. Będą to Metal Bat oraz trzech członków gangu Tank-top: Tank-top Master, Tank-top Blackhole i Tank-top Tiger. Wszystkich mogliśmy oglądać na przestrzeni drugiego sezonu serii anime, która zadebiutowała w tym roku.

Bohaterowie ci należą do ścisłej czołówki organizacji dbającej o porządek w mieście. I choć można produkcji zarzucić wiele, to na pewno nie brak widowiskowych starć. Te doskonale obrazuje najnowszy zwiastun. Sprawdźcie sami poniżej! 

One Punch Man: A Hero Nobody Knows zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w przyszłym roku. Na dokładną datę wciąż musimy czekać. 

Rzuć okiem także na:

Źródło: https://www.dualshockers.com/one-punch-man-a-hero-nobody-knows-unveils-even-more-fighters-in-latest-trailer/

Tagi: Bandai Namco One Punch Man: A Hero Nobody Knows Spike Chunsoft