Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.07.2019 15:25
Saitama, Genos i Boros
3172V

One Punch Man: A Hero Nobody Knows. Kolejni bohaterowie na nowym zwiastunie

Choć nadchodząca gra od studia Spike Chunsoft wygląda jak wszystkie ich wcześniejsze produkcje na licencjach anime, to fani serii One Punch Man powinni zainteresować się najnowszym wideo. 

One Punch Man: A Hero Nobody Knows został zapowiedziany dość niespodziewanie. Nikt chyba nie zwiastował nadejścia gry z tego uniwersum tak nagle. Obyło się bez przecieków, zapowiedzi, ani nawet większych prezentacji. 

One Punch Man: A Hero Nobody Knows na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zwiastun zapowiada nową grę

Nie oznacza to bynajmniej, że tytuł nie zyskał dużego rozgłosu. Manga oraz anime o Saitamie cieszą się ogromną popularnością i nawet pomimo ogromnego spadku poziomu przy okazji właśnie zakończonego drugiego sezonu - to wciąż uznana marka. 

Najnowszy zwiastun z gry przedstawia nam cztery postacie, które w oryginalnej serii pełniły raczej role drugoplanowe. Są to: Carnage Kabuto, Vaccine Man, Mosquito Girl i Deep Sea King. Zabieg ucieszy największych fanów, którzy wreszcie będą mogli zobaczyć ich w pełnej krasie. Wygląda na to, że zostaną rozbudowane względem oryginałów.

One Punch Man: A Hero Nobody Knows wciąż nie ma daty premiery, ale wiemy, że ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. 

" href="https://youtu.be/f7429tri0GI" target="_blank" title="Share link">

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco One Punch Man: A Hero Nobody Knows Spike Chunsoft