Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.04.2020 11:44
spider man
10395V

Spider-Man na PS5 był uruchomiony na starym dev-kicie konsoli Sony - nowa wersja może wczytywać dane szybciej

Na forum Reddit pojawił się post, który informuje graczy, że ubiegłoroczny pokaz możliwości PS5 w grze Spider-Man odbył się na starej wersji dev-kita rzeczonego urządzenia.

Pamiętacie technologiczne demko, które ukazywało możliwości PlayStation 5 w grze Spider-Man (2018)? Jeśli nie to odsyłam Was pod ten link lub do poniższego filmiku. To właśnie niecały rok temu pokazano moc ultraszybkiego dysku SSD, który zostanie zaimplementowany do nadchodzącej konsoli Sony. 

Podczas rzeczonego wydarzenia pokazano długość wczytywania gry. Konsoli PlayStation 4 Pro zajęło to ponad 8 sekund, kiedy to next-genowy sprzęt poradził sobie z danymi w niecałą sekundę. Użytkownik Reddita, Optimazm poinformował fanów PlayStation, że podczas owej konferencji korzystano ze starego dev-kita, który różni się od tego obecnego, wysłanego już do deweloperów, aby przygotowywali gry pod następną generację.

Powyższe informacje sugerują, że obecna wersja deweloperskiej wersji PS5 może jeszcze szybciej wczytywać dane, co jest bardzo dobrą informacją dla graczy, jak i programistów, którzy będą mogli wycisnąć jeszcze więcej z urządzenia "niebieskich". 

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare.com

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)