Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.04.2020 17:02
Resident Evil Resistance
1949V

Resident Evil Resistance. Gracze nie są zadowoleni z popremierowej zawartości

Resident Evil Resistance dostanie bardzo ubogą zawartość w dwóch najbliższych miesiącach. Capcom podzielił się mapką przedstawiającą elementy, które trafią do modułu w bliskiej przyszłości.

Resident Evil: Resistance nie ma łatwo. Multiplayerowy dodatek od początku boryka się z problemami, a co więcej, jest przez wielu uznawany za zbyt nudny. Capcom zapowiedział już, że będzie wspierał sieciowy moduł przez wiele miesięcy - pierwsze zajawki nowej zawartości nie wygląda jednak zbyt zachęcająco.

Jeszcze w tym miesiącu Capcom umożliwi rozgrywkę w Resident Evil Resistance jako Jill Valentine, czyli główną bohaterką wydanego niedawno remake'u Resident Evil 3. W maju mamy dostać tajemniczą postać - bardzo możliwe, że będzie to Nikolai, który przypadkowo został dodany do gry (podobnie było z Jill).

Chwilowo nie wiemy co szykuje Capcom na czerwiec i lipiec, ale trzeba się zgodzić ze stwierdzeniem, że poniższa zawartość na dwa pierwsze miesiące po premierze sieciowego produktu nie jest obiecująca. Można śmiało stwierdzić, że dużo lepiej wygląda sprawa z Dying Light od Techlandu, który mimo, że miał premierę parę lat temu, to nadal jest aktualizowane o nowe bronie i wydarzenia.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerevolution.com

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Resident Evil: Resistance