Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.04.2020 09:45
Final Fantasy VII Remake i DOOM na grafice
1523V

Final Fantasy VII Remake. Twórcy Doom Eternal gratulują premiery wyczekiwanej gry

Kolejni twórcy gratulują ekipie ze Square Enix premiery długo wyczekiwanego odświeżenia kultowej produkcji z serii Final Fantasy. 

Final Fantasy VII Remake zadebiutował oficjalnie zaledwie wczoraj, 10 kwietnia. Gra cieszy się bardzo dobrym odbiorem i trafia zarówno do fanów klasycznej, pierwotnej odsłony, jak i tych, którzy pierwszy raz mają okazję zanurzyć się w imponującym świecie Midgaru. 

W tak trudnych czasach wzajemne wsparcie jest na wagę złota. Szczególnie miło jest obserwować tego typu działania wśród twórców gier, którzy pokazują, że nawet premiery w podobnym okresie nie wpływają na ich stosunki. Bardzo głośno było jakiś czas temu o ciekawym crossoverze pomiędzy Doom Eternal, a Animal Crossing: New Horizonsktóre zadebiutowały jednego dnia.

Teraz idSoftware oraz Bethesda wypuściły niezwykle klimatyczną grafikę, która łączy w sobie elementy z ich najnowszej produkcji oraz ostatniego projektu od Square Enix. Całość nawiązuje do jednego z pierwszych zdjęć promocyjnych, na których Cloud, dzierżąc swój Buster Sword, patrzył na Midgar. Trzeba przyznać, że wersja z Doom Slayerem prezentuje się niesamowicie okazale. Rzućcie okiem

Interesujesz się tym tytułem? Sprawdź też:

Źródło: https://www.dualshockers.com/final-fantasy-vii-remake-doom-eternal-art-bethesda/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix