Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 18:54
mafia grafika z bohaterem i napisem
2005V

Mafia Definitive Edition może również znajdować się w produkcji. Tajemnicze zdjęcie trafiło do Sieci

Mafia 2 Definitive Edition i Mafia 3 Definitive Edition to podobno nie jedyne produkcje przygotowane przez wewnętrzne studio 2K Games. W Sieci wylądowało zdjęcie, które sugeruje nadejście Mafia Definitive Edition. Tym razem jednak nie jest to informacja od przykładowo Taiwan Digital Game Rating Committee.

Już w ubiegłym tygodniu informowaliśmy o ciekawej sytuacji. Mafia 2 Definitive Edition trafiło do bazy koreańskiego The Game Rating and Administration Committee, a następnie szczegóły gry oraz dane o Mafia 3 Definitive Edition trafiły do Taiwan Digital Game Rating Committee. Możemy mieć pewność, że oba tytuły zadebiutują na rynku – pozostaje tylko zaczekać na oficjalną zapowiedź.

Fani serii czekają szczególnie na odpicowaną Mafię 2, która ma powrócić na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste, ale niespodziewanie w Sieci pojawiła się grafika sugerująca nadejście Mafia Definitive Edition.

Trzeba na pewno wyjaśnić, że może to być prosta fałszywka... Jednak biorąc pod uwagę umieszczenie Mafia 2 Definitive Edition i Mafia 3 Definitive Edition w bazach organizacji ratingowych, pojawia się nadzieja, że 2K Games szykuje prawdziwą bombę.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale jestem przekonany, że na pewno znalazłoby się wielu chętnych, by spędzić kilka wieczorów nad odświeżonymi przygodami gangsterów.

Warto sprawdzić także:

Źródło: Twitter: IdleSloth1984

Tagi: 2K Games mafia Mafia Definitive Edition plotka