Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 14:25
Mafia 2 2K Czech art
4677V

Mafia 2 wygląda świetnie. Gracze już teraz mogą doświadczyć upiększonej gry

2K Games i Take-Two mają szykować się do ujawnienia Mafia 2 Definitive Edition, ale sympatycy rozgrywki na PC nie muszą wydawać pieniędzy na ładniejszą oprawę. Najnowsza wersja moda Old Time Reality znacząco wpływa na jakość grafiki i prezentuje odświeżoną grę.

Od kilku dni pojawiają się przecieki sugerujące rychłą zapowiedź Mafia II Definitive Edition, ale posiadacze gry na PC już teraz mogą doświadczyć ulepszonej produkcji. Za sprawą twórcy ukrywającego się pod pseudonimem QTmodz sprawdzicie nową jakość uznanej historii.

Najnowsza wersja modyfikacji Old Time Reality zajmuje aż 6GB i zawiera nowości do głównej historii oraz rozszerzeń (2,8GB podstawka, 3,3GB DLC). Gracze mogą liczyć na przebudowę pogody, dopracowane oświetlenie, a nawet tekstury HD oraz poprawioną pozycję kamery.

Twórca zadbał o nowe oświetlenie na ulicach, a nawet dopieścił słońce. Poprawki wizualne znajdziecie także w budynkach, ale warto podkreślić, że autor zadbał również o ulepszony FOV, możliwość zbierania dodatkowej amunicji czy też poprawił system policji – teraz ich pojawianie jest bardziej losowe.

Wszystkie pliki znajdziecie na stronie nexusmods, a poniżej zobaczycie serię screenów.

Mafia 2 upiększona - mod - 1

Mafia 2 upiększona - mod - 2

Mafia 2 upiększona - mod - 3

Mafia 2 upiększona - mod - 4

Mafia 2 upiększona - mod - 5

Mafia 2 upiększona - mod - 7

Warto sprawdzić także:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/mafia-2-gets-an-amazing-6gb-overhaul-mod-that-reworks-its-lighting-system-and-adds-hd-textures/

Tagi: 2K Czech 2K Games Mafia II