Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 12:30
Mafia II oceniona w Korei
5317V

Mafia II: Definitive Edition zmierza na PS4 i Xboksa One. Gra oceniona przez koreańską organizację

Koreańska Komisja ds. Ocen Gier wystawiła opinię tytułowi Mafia II: Definitive Edition. Wszystko wskazuje na to, że otrzymamy odświeżenie kultowej gry. 

Mafia II to bez wątpienia jeden z tych tytułów, który dziś można zaliczać do kultowych. Choć doczekał się kontynuacji, to ta nigdy nie dorównała poprzedniczce. Druga odsłona nie była bynajmniej wolna od błędów, ale dekadę temu nieco wyprzedzała konkurencję. 

I choć dziś dalej broni się jakością rozgrywki, to pewne przestarzałe elementy mogą uwierać. Nie dziwi więc, że 2K Games zamierza wydać odnowioną wersję tej dziesięcioletniej gry na nowe konsole. Dziennikarze z portalu Gematsu dokopali się do koreańskiego The Game Rating and Administration Committee, które wystawiło ocenę grze Mafia II: Definitive Edition!

Wygląda więc na to, że będziemy mieli do czynienia z remasterem świetnej gry, która zadebiutowała na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC we wrześniu 2010 roku. Teraz miałaby zostać przeniesiona na obecną generację i bez wątpienia ucieszyłoby to sporą rzeszę graczy- nie tylko fanów pierwowzoru. 

Warto sprawdzić także:

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/04/mafia-ii-definitive-edition-snk-gals-fighters-for-switch-rated-in-korea

Tagi: 2K Czech 2K Games Mafia II