Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 21:14
Wiedźmin 3 Geralt i najlepsze mody
1384V

Wiedźmin 3 przeładowany ulepszeniami. Sprawdźcie najlepsze mody do genialnej gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier tej generacji, do której na pewno warto wrócić, więc jeśli zamierzacie ponownie wybrać się na przygodę z Geraltem, to w tym miejscu zobaczycie zestawienie najciekawszych modów. Gra CD Projekt RED może wyglądać i działać znacznie lepiej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon nadal cieszy się genialnymi rezultatami – produkcja CD Projekt RED wygenerowała w ubiegłym roku najlepszy rezultat od czasu premiery. Gracze chętnie wracają do przygody Geralta na konsolach, ale również nie brakuje chętnych do zapoznania się z tytułem na komputerach osobistych.

Wiedźmin 3 – najlepsze mody

Ta wiadomość jest przeznaczona właśnie do tych ostatnich, ponieważ tylko na PC możemy zająć się ulepszeniem Wiedźmina za pomocą modyfikacji. Na poniższym materiale znajdziecie prezentację aż 21 modów, które upiększą i ulepszą tytuł CD Projekt RED.

Nie bez powodu na początku zestawienia znajduje się The Witcher 3 HD Reworked Project, ponieważ projekt Polaka (HalkHogan) znacząco wpływa na wrażenia wizualne i zapewnia pozycji CD Projekt RED nową jakość. Na materiale znajdziecie także ulepszenia wpływające na doświadczenie – jeśli zamierzacie ponownie grać w Wieśka to warto zainstalować między innymi „Fast Travel From Anywhere”. Gracze mogą także sięgnąć po „Auto Loot”, a „More XP” pozwoli szybciej rozprawić się z trudniejszymi zadaniami.

Zapoznajcie się z materiałem, który zbiera świetne modyfikacje do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon