Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 14:34
Wiedźmin 3 Geralt
6047V

Wiedźmin 3 Redux znacząco ulepszony. Twórcy dopracowali walkę

Najnowsza wersja Wiedźmina 3 Redux poprawia rozbudowany system walki. Gracze nie muszą się teraz obawiać o męczące pojedynki z chłopami, a zamiast tego zainteresowani przygotują się na ważniejsze starcia z poważniejszymi oponentami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest wciąż ulepszany i rozbudowywany przez twórców modyfikacji, ale obok wielu mniejszych projektów, możemy zapoznać się z kilkoma świetnymi propozycjami. Jedną z takich jest bez wątpienia „Redux”, który poprawia starcia.

Już pod koniec marca informowałem o dopracowanych pojedynkach, ale autorzy w zaledwie sześć dni wydali dwie dodatkowe łatki, które zajmują się dopieszczeniem gry. Twórcy zajęli się usunięciem rozbudowanej logiki AHI z podstawowej klasy chłopów, obniżono część buffów, a nawet dodano graficzny element na ekranie, który pokazuje dwie związane ręce i sygnalizuje tym samym zmęczenie.

Deweloperzy znacząco dopracowali same pojedynki, które są wymagające, ale bardziej sensowne. Wiedźmin 3 Redux zapewnia teraz podobno najlepsze bitwy, ponieważ starcia są dynamiczne i podczas walk niezbędne jest korzystanie z różnych taktyk. Rywale szybko się uczą naszych ruchów, więc nie ma mowy o bezmyślnym wykorzystywaniu jednego przycisku. W trakcie rywalizacji niezbędne jest zaplanowanie każdego drobnego elementu.

Jeśli jesteście zainteresowani odświeżonym Wiedźmin 3 Redux – pobierajcie pliki.

Warto przeczytać także:

Źródło: https://wccftech.com/new-witcher-3-redux-version-1-9-ahi/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon