Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 17:08
Sherlock Holmes Crimes and Punishments okładka
2368V

2 gry za darmo! Sherlock Holmes i Close to the Sun pobieramy dzisiaj, a wkrótce Just Cause 4

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i Close to the Sun to kolejne produkcje dostępne za darmo. Gracze mogą pobrać dwie gry i przygotowywać się na kolejne atrakcje. Tytuły trafiły do najnowszej promocji Epic Games Store.

Na Epic Games Store wciąż trwa wiosenna wyprzedaż, ale pracownicy sklepu nie zapominają o darmowych produkcjach. W konsekwencji gracze mogą szykować wolne miejsce na kolejną produkcję – tym razem możemy sięgnąć po Sherlock Holmes: Crimes and Punishments i Close to the Sun.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments za darmo

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments wylądował na komputerach osobistych w 2014 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 77%. Gra była chwalona za między innymi dobre prowadzenie narracji, złożoność spraw oraz różnorodność zadań. Tytuł może i nie jest najlepszym przedstawicielem swojego gatunku, ale na pewno warto się z nim zapoznać.

Close to the Sun za darmo

Close To The Sun jest natomiast produkcją przygotowaną przez Storm in a Teacup – deweloperzy w ubiegłym roku zapewnili graczom połączenie przygodówki z pierwszoosobowym horrorem. Gra osiągnęła noty na poziomie 65% (PC).

Tytuły możecie pobierać do 16 kwietnia, ale już od tego dnia zgarniemy Just Cause 4 i Wheels of Aurelia! Jest to na pewno świetna wiadomość dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z najnowszą przygodą Rico.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: epic games epic games store Focus Home Interactive Frogwares sherlock holmes: crimes and punishments za darmo