Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2020 13:03
The Crew 2 za darmo
1023V

The Crew 2 z czterami dniami darmowej zabawy na PS4 i PC

Ubisoft robi co może, by zwrócić naszą uwagę na The Crew 2. Gra już w grudniu była dostępna w formie darmowego weekendu na konsolach i PC. Wydawca postanowił jeszcze raz skorzystać z tej opcji.

The Crew 2 ponownie możemy sprawdzać całkowicie za darmo. Ubisoft uruchomi gratisowy weekend w dniach: 9-13 kwietnia. Niestety tym razem nie na Xbox One. Z promocji skorzystają wyłącznie posiadacze PS4 i PC.

Preload już dostępny

Darmowy weekend rozpocznie się o godzinie 18:00, dokładnie 9 kwietnia. Darmowa promocja zakończy się natomiast 13 kwietnia. Opcja preloadu już została uruchomiona. Oznacza to, że można już teraz spokojnie pobrać wszystkie pliki potrzebne do odpalenia wersji Trial. Subskrypcja PS+ nie jest wymagana do udziału w darmowym weekendzie.

Jeśli zdecydujecie się na zakup gry, zachowacie wszystkie wypracowane postępy w trakcie darmowego weekendu.

Z radością zapraszamy wszystkich fanów sportów motorowych do sprawdzenia The Crew® 2 za darmo! W dniach 9-13 kwietnia możecie się cieszyć pełną wersją Motornation i zasiąść za sterami i kierownicami ogromnego zestawu wyjątkowych, niezwykle elastycznych pod względem zmian pojazdów, a następnie zwiedzić całe Stany Zjednoczone.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://thecrew-game.ubisoft.com/the-crew-2/pl-pl/news/160-361513-16/w-ten-weekend-graj-w-the-crew%C2%AE-2-za-darmo

Tagi: