Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 22:00
Grand Theft Auto Vice City  art
6418V

Gry z serii GTA od 15 zł. Najlepsze części Grand Theft Auto w promocji

Gry z serii GTA wciąż cieszą się dużą popularnością, a GTA 5 nieustannie podbija rynek, więc na pewno znajdą się chętni na kolejną promocję. Sprawdźcie ofertę przygotowaną przez Humble Store.

Rockstar wciąż nie zapowiada oczekiwanego przez graczy z całego świata GTA 6, ale nadal możemy cieszyć się wcześniej przygotowanymi produkcjami z tej wyjątkowej serii. W Humble Store ruszyła nowa promocja, dzięki której kupicie Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto III czy też Grand Theft Auto V: Premium Online Edition.

Humble Store zachęca także do subskrybowania Humble Choice – abonament pozwoli zainteresowanym pobrać najnowsze tytuły, a ponadto klienci skorzystają z dodatkowego 15% rabatu na gry Rockstar. Promocja na serię GTA zawiera zaledwie cztery tytuły, ale trzeba przyznać, że są to wyjątkowe przygody, które powinny zainteresować szerokie grono odbiorców.

Klienci otrzymają kody, które aktywują w Rockstar Games Social Club – czyli na oficjalnej platformie studia Rockstar.

Gry z serii GTA w promocji

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-serie-gta-w-humble-store-starsze-tytuly-od-1580-zl-mozliwe-1345-zl/

Tagi: grand theft auto Grand Theft Auto V gta promocja Rockstar