Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 14:12
Master of Orion Conquer The Stars dowódca w niebieskim garniaku
692V

Master of Orion: Conquer The Stars za darmo! Wystarczy zagrać w World of Tanks

Master of Orion: Conquer The Stars to kolejna darmowa produkcja, która ma zachęcić graczy do siedzenia w domach. Za promocję odpowiada Wargaming – twórcy World of Tanks zapraszają na partyjkę w czołgi i następnie do pobierania darmowej gry.

Master of Orion: Conquer The Stars to klasyczna strategia 4X, która skupia się na eksploracji, ekspansji, eksploatacji oraz eksterminacji. Za produkcję odpowiada NGD Studios, które w przypadku tego projektu współpracowało z Wargamingiem – tytuł zadebiutował w 2016 roku. Gra zebrała oceny na poziomie 74%.

Master of Orion: Conquer The Stars za darmo! Wargaming zaprasza do gry

Wargaming od dobrych kilku tygodni zachęca graczy do pozostania w domach i tym razem firma postanowiła zaoferować Master of Orion: Conquer The Stars. Zainteresowani muszą wykazać się pewnymi umiejętnościami, ponieważ pełna wersja gry zostanie dostarczona do fanów, którzy wygrają jedną dowolną bitwę w World of Tanks na PC. Po zakończeniu wyzwania tytuł będzie można pobrać poprzez platformę Wargaming.net Game Center. Dowódcy dostaną również elementy indywidualizujące dla swoich czołgów w klimacie wspomnianego kultowego tytułu.

Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks, zapowiedział wydarzenie następującymi słowami:

„Cieszymy się, że dajemy naszym czołgistom możliwość podbicia kosmosu za darmo. Dla nowych graczy i weteranów serii Master of Orion to niesamowita przygoda i ekscytująca gra strategiczna.”

Promocja jest dostępna do 23 kwietnia, więc nawet jeśli nie macie większych umiejętności w World of Tanks, to macie czas na nauczenie się kilku ruchów, by następnie móc zwyciężyć i odebrać nagrodę.

Warto zaznaczyć, że Master of Orion: Conquer the Stars w wersji na Wargaming.net Game Center zawiera pełną grę dla pojedynczego gracza, dodatek Revenge of Antares oraz pełną zawartość edycji kolekcjonerskiej – obcą rasę The Terran Khanate i retro flotę.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Master of Orion: Conquer the Stars NGD Studios Wargaming.net