Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2020 12:26
Gears 5
598V

Gears 5 z pięcioma dniami darmowej rozgrywki!

W trakcie audycji Inside Xbox pojawił się ciekawy materiał wideo dotyczący Gears Tactics, które jest już gotowe do premiery. To nie koniec atrakcji w kontekście tej kultowej serii. Microsoft udostępnił za darmo Gears 5 do końca tygodnia.

Microsoft uruchomił naprawdę fajną promocję - szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że sporo osób nudzi się w domach odbywając kwarantannę związaną z koronawirusem. Wydawca udostępnił za darmo Gears 5 na Steam (PC) i Microsoft Store (PC, Xbox One). W pecetową i konsolową wersję tego hitu możemy grać od teraz aż do niedzieli, 12 kwietnia. W przypadku wydania na Xbox One do darmowego grania potrzebne jest posiadanie aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold.

5 dni darmowego grania na PC i XOne

To 5 dni zabawy za darmo. W tym czasie uda się wam pewnie ukończyć kampanię z Gear 5. Przejście kampanii zajmuje ok. 15 godzin. Później warto oczywiście wypróbować liczne tryby sieciowe w Gears 5.

Warto przy okazji wspomnieć, że Gears 5 doczeka się udoskonalonej wersji na Xbox Series X - lepszego framerate'u, wyższej rozdzielczości i innych usprawnień. Ulepszenia będą darmowe dla wszystkich, którzy kupili już grę w obecnej postaci.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1097840/Gears_5/

Tagi: Gears 5 microsoft The Coalition