Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 17:19
Bad Boy Vega
700V

Bad Boy wkrótce na VOD. Film Patryka Vegi o środowisku piłkarskim

Już wkrótce kolejni widzowie otrzymają szansę zobaczenia „Bad Boy” Patryka Vegi. Produkcja znanego reżysera nie podbiła kin, ale ze względu na pandemię, opowieść w tym tygodniu będzie dostępna w VOD.

Patryk Vega przyzwyczaił kina do wielkich wyników, ale „Bad Boy” to pod względem zainteresowania najsłabsza produkcja znanego reżysera. Film zobaczyło zaledwie 386,7 tysięcy widzów – jak na czterotygodniową emisję jest to fatalny wynik dla tego twórcy.

Mimo to pewnie znajdą się chętni, którzy zainteresują się „całą prawdą o środowisku piłkarskim” i zdecydują się włączyć „Bad Boya” na własnym telewizorze. Film trafi do cyfrowej dystrybucji już 8 kwietnia, więc już w tym tygodniu możecie zapoznać się z nową historią Vegi.

„Bad Boy” będzie dostępny od tego dnia w Player.pl, VoD.pl, Ipla, NCplusgo.pl, Chili, ale także na serwerach następujących operatorów: Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia i Inea.

Nie znamy ceny za wypożyczenie, ale takie szczegóły zostaną przedstawione w niedalekiej przyszłości.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bad-boy-film-patryk-vega-w-internecie-gdzie-ogladac-online-od-8-kwieetnia-w-serwisach-vod

Tagi: Bad Boy Patryk Vega vod