Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 07:35
Xbox Series X Logo
1526V

Xbox Series X skorzysta z dobrodziejstwa Xbox All Access. Abonament ułatwi premierę pod koniec roku

Xbox Series X zadebiutuje pod koniec roku, w czasie kiedy wiele światowych rynków może dopiero powoli odbudowywać się po kryzysie wywołanym globalną pandemią. Włodarze Microsoftu mają jednak plan, w jaki sposób ułatwić graczom przejście na nową generację – amerykański next-gen skorzysta z dobrodziejstw Xbox All Access.

Microsoft już w ubiegłym roku zapowiedział interesującą propozycję dla wielu graczy i wspomniał o wykorzystaniu Xbox All Access podczas debiutu nowej generacji. Usługę można porównać do rat za sprzęt, lecz gracze w cenie od 20 do 25 dolarów otrzymują także Xbox Game Pass Ultimate oraz możliwość wymiany konsoli na next-gena.

O modelu subskrypcji wypowiedział się Phil Spencer, który wspomniał, że wskazana opcja może być dogodna dla wielu entuzjastów konsolowej rozgrywki – choć Microsoft zamierza zapewnić bardzo konkurencyjną cenę, Xbox All Access sprawi, że gracze nie nadwyrężą swojego budżetu jednorazowym wydatkiem.

Wszyscy muszą teraz zwracać uwagę na realia gospodarcze – rynek jest niepewny, już teraz zapowiadane są fale zwolnień w wielu gałęziach gospodarki, jednak Spencer podkreślił, że Xbox Series X w Xbox All Access może okazać się dobrym rozwiązaniem. Zdaniem szefa marki Xbox „gaming jest luksusem”,a premiera next-gena korporacji z Redmond wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników – Microsoft „myśli o właściwej cenie i ofercie”.

Xbox All Access nie jest aktualnie dostępne w Polsce, jednak skorzystalibyście z oferty Microsoftu pod koniec roku?

Sprawdźcie się kolejne informacje o next-genie Microsoftu:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/xbox-series-x-will-push-subscription-model-for-nex/1100-6475653/

Tagi: Microsoft phil spencer Xbox xbox series x