Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2020 09:28
Call of Duty: Modern Warfare 2
1981V

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered na porównaniu graficznym. Duże zmiany oświetlenia w wielu scenach

Po wielu przeciekach i plotkach Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered w końcu stało się faktem - gra faktycznie trafiła już do dystrybucji cyfrowej.

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered trafiło już do systemu cyfrowej sprzedaży na PS4 (30 kwietnia produkcja trafi też na PC i XOne). Możemy już zatem grać w odświeżoną wizualnie kampanię singleplayer.

Poprawki wizualne nie są zbyt duże (to jednak zrozumiałe, w końcu to nie remake, tylko "remaster"). Podciągnięto trochę rozdzielczość tekstur, zamieniono modele postaci i przede wszystkim zmodyfikowano system oświetlenia oraz shadery. Kwestią gustu jest to, czy ogólna stylistyka gry na tym nie ucierpiała - z pewnością przez zmiany w oświetleniu wiele scen wygląda teraz inaczej (np. barwy są cieplejsze a kontrast większy). Trzeba przy tym powiedzieć, że grafika z pierwotnego wydania gry nadal trzyma się znakomicie - ten tytuł do dzisiaj broni się na polu graficznym.

Jak odbieracie zmiany graficzne w Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered? Wolicie pierwotną wizję twórców czy przeróbki z remastera?

Warto również sprawdzić:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Infinity Ward