Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 10:15
Call of Duty: Modern Warfare sezon 3
1785V

Call Of Duty: Modern Warfare. Trzeci Sezon powróci jeszcze w tym miesiącu

Kwiecień będzie niezwykle gorący dla wszystkich fanów serii Call of Duty. W dwóch najnowszych tytułach z serii rozpocznie się jednocześnie Trzeci Sezon rozgrywek!

Call of Duty: Modern Warfare to jedna z najgłośniejszych gier ubiegłego roku. Fani, jak co odsłonę, zachwycają się poziomem produkcji wydanej przez Activision, co wpływa na ogromną liczbę sprzedanych gier i, co za tym idzie, brak pustek na serwerach. Zawsze jest sporo ludzi

I wszystko to doprawiane jest systematycznie przez nowe aktualizacje i wydarzenia. Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego konta serii na Twitterze, już 8 kwietnia bieżącego roku, w dwóch najnowszych grach z serii- Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone, rozpocznie się oficjalnie Trzeci Sezon!

Na ten moment wciąż nie wiemy, co pojawi się z tej okazji w którejkolwiek z odsłon, ale na pewno można spodziewać się nowych Operatorów, map, broni oraz podobnych elementów, które debiutowały w poprzednich sezonach. Progres będzie oczywiście przenoszony pomiędzy trybami wieloosobowymi w obu grach. 

Szykujecie się na to wydarzenie? Jak zapatrujecie się na aktualny rozwój sytuacji w obu grach? Dajcie znać w komentarzach! 

Inne informacje odnośnie do tej serii:

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-and-warzone-season-3-begins-april-8th

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward