Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 21:59
Tyler Rake: Ocalenie
743V

Tyler Rake: Ocalenie od braci Russo na zwiastunie. Chris Hemsworth w filmie platformy Netflix

Chris Hemsworth został głównym bohaterem nowego filmu platformy Netflix, za który odpowiadają między innymi Sam Hargrave oraz Joe i Anthony Russo. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun i całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Netflix długo czekał z konkretną promocją „Tyler Rake: Ocalenie”, ale w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun filmu, którego premiera została zaplanowana na 24 kwietnia. To zdecydowanie jedna z najciekawszych premier miesiąca i pierwszy materiał potwierdza – szykuje się efektowne kino.

W „Tyler Rake: Ocalenie” poznamy losy tytułowego bohatera, który jest najemnikiem na usługach czarnego rynku. Tyler otrzymuje najniebezpieczniejszą misję w swojej karierze i musi uratować porwanego syna bossa międzynarodowej siatki przestępczej.

Reżyserem widowiska został Sam Hargrave – jest to jego debiut w tej roli, jednak wcześniej mężczyzna był specjalistą od kaskaderki w między innymi „Avengers: Koniec gry” i „Avengers: Wojna bez granic”. Wymieniam te filmy nie bez powodu, ponieważ producentami „Tyler Rake: Ocalenie” zostali Joe i Anthony Russo. Ten pierwszy opracował nawet scenariusz.

Zamierzacie oglądać? Trzeba przyznać, że Netflix ma problemy z zapewnieniem mocnych filmów, ale akurat „Tyler Rake: Ocalenie” wygląda przyjemnie.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Netflix

Tagi: netflix trailer Tyler Rake: Ocalenie zwiastun